İstanbul Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik beton kesme düz bir şekilde betona zarar vermeden ve patlatmadan beton kesme işlemine yapılan uygulamadır. Daha çok betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bir yöntem olup, özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılır. Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir. Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi düşürülmesin de kullanılır.
Hidrolik Kesim, daha çok betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bir yöntemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılır.
Hidrolik kesimle başka bir ifade ile beton kesme yöntemi ile 50 cm’ye kadar dikeyde ve yatayda beton kesme işleri yapılabilir. (kapı – pencere açılımı, parapet kesimi gibi) Her türlü donatılı betonda düzgün ve pürüzsüz kesme gerçekleştirilebilir. Ray nereye monta edilmiş ise raya paralel olarak kesme işini yapar. Perde döşeme, kiriş kolon vb. betonarme elemanları üzerinde sıkça kullanılmaktadır. En önemli avantajları vibrasyon (titreşim) olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz.

Hidrolik Kesme Kesme

Hidrolik Kesme Uygulama Alanları

Sokak ve caddenin bir kısmı satıha zarar vermeden değiştirilmesi, çevresindeki yapıya zarar vermeden takviye betonun kesilmesi.
Meskun binalarda, bina sakinlerine rahatsızlık vermeden önemli yapısal değişiklikle yapılması.
Geleneksel imha yöntemleri yerine köprü ve binaların kontrollü yıkımlarının tedbirli parçalara ayırmada.

En Uygun Hidrolik Kesme

İstanbul ve kocaeli, izmit gebze bölgesine hidrolik kesme işlemi yapılmaktadır.

Hidrolik Kesme Delik Fiyatları

Hidrolik beton kesme işlemi için doğru fiyat alabilmek için lütfen iletişime geçiniz