İstanbul Beton Kesme

Karot Beton Kesme işlemi karot beton delme işlemi ile aynıdır. İstanbul ve çevre illeri yoğunlukta olup Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermekte olan İstanbul Yapı Dönüşüm Karot, beton, asfalt, derz gibi sert zeminlerin karot makinesi , ile kesme işlemine karot beton kesme denir.İstanbul karot beton kesme işlemi birkaç farklı yöntemle yapılmaktadır. Diğer beton kesme uygulamalarımız hakkında bilgileri ilgili başlık içerisinde bulabilirsiniz. Özellikle estetiğin önemli olduğu işlerde önemli olan husus uygulama yapılacak olan betonun düzgün ve pürüzsüz bir şekilde ve içindeki donatı ile birlikte kesilme işleminin sağlıklı yapılması pencere ve kapı gibi açılımlarda önem arz etmektedir. 
Bu beton kesme işlemi ağır ve tehlikeli iş kapsamı içerisinde yer aldığı için bu işlemi uygulayacak olan personelin bu konuda teknik bilgisi ve deneyiminin olması iş güvenliği açısından ve işin kalitesi açısından önemlidir. 
 İstanbul Yapı Dönüşüm Karot , karot ile beton kesimi yapacağı alanda fizibilite çalışması yaparak o alanın derinliği, yataylığı hakkında ve demir donatılmış olup olmaması konusunda yapılacak işin fiyatını ve zamanını belirlemek aynı zamanda hangi makine ve yöntemin kullanılacağının tespiti açısından yapılacak işe bakılıp keşif yaparak işe başlamaktadır. Bu sebepledir ki doğru firma ile çalışmanız çok önemlidir. 
 İstanbul Yapı Dönüşüm Karot kesilecek alanın ya da yapının çevresine ve kendisine zarar vermeden titizlikle kesim işlemlerini uygulamaktadır. 
Beton kesme işlemleriniz ve diğer uygulamalarımızla ilgili acil çözüme ihtiyacınız var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz. Konusunda uzman personelimiz ise  İstanbul Yapı Dönüşüm Karot olarak titiz ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.